Małe łazienki - aranżacjeWiele z nas zabierając się za projekty łazienek, z pewnością poszukuje nowych pomysłów i metod na łazienki aranżacje (kolo.com.pl). Bardzo często sięgamy wtedy do Internetu gdzie możemy znaleźć dużo porad na to jak urządzić łazienkę funkcjonalnie, do tego komfortowo i przestronnie. Z pewnością łatwiej jest nam urządzić łazienkę, która ma spory metraż, troszkę trudniej może być w przypadku łazienki małej.


Małe łazienki - aranżacje

Foto: img9.imageshack.us


Ale to także nie jest dziś problemem. Istnieje mnóstwo pomysłów na projekt łazienki, która nie jest zbyt duża. Co więcej jest sporo metod na takie aranżacje łazienki, które sprawią, że będzie się ona wydawać większa i bardziej przestronna. Gdy mamy małą przestrzeń w łazience, z pewnością ważny jest minimalizm. Unikajmy zbędnych rzeczy. Jeśli mamy taką możliwość możemy na przykład umieścić pralkę w kuchni, czy w komórce pod schodami( w domku jednorodzinnym ). Dzięki temu już zaoszczędziliśmy trochę miejsca. Obecnie możemy także kupić taką pralkę, która jest o połowę węższa od klasycznej, co także pozwala zaoszczędzić miejsce. Ważne w wypadku łazienki aranżacje jest także oświetlenie i jasne barwy, które optycznie mogą sprawić wrażenie powiększenia przestrzeni. Na pewno musimy unikać barw i kolorów ciemnych.
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzSzukasz inspiracji na remont łazienki? Przedstawiamy najciekawsze projekty dzięki którym urządzisz łazienkę marzeń